Titkos munkaajánlatok és hasznos, új funkciók eléréséhez LÉPJ BE

Studio Blue Rose // Rickenbach LU Svájc

Gyönyörű és kedves lányokat (18+) keresünk barátságos, családias csapatunkba, akik sok pénzt akarnak keresni Svájc egyik legjobb stúdiójában! Ha illik rád a leírás, ne habozz, jelentkezz minél előbb, és keress pénzt akár holnaptól!

Dolgozz rejtett költségek nélkül! A svájci főnökség fizet mindent Neked: maximális hirdetések egész Svájcban, munkaeszközök, adók és járulékok utánad! Ritka az ilyen jó lehetőség! A munkavállaláshoz szükséges papírok rendezéséhez szintén segítséget nyújtanak!

A stúdió 100%-ban privát, mindenféle piros lámpa nélküli, így diszkréten tudod fogadni ügyfeleid!

A Blue Rose modern bútorokkal és mindennel felszerelt amire csak munkád során szükséged lehet! Főzési és mosási lehetőség is adott, mosógép és szárítógép is a kényelmed szolgálja. 4 dolgozó szoba, 1 nappali TV-vel, konyha, fürdőszoba, whirlpool, terasz és kert áll rendelkezésedre, ha itt foglalsz termint! Mindenkinek saját szoba biztosított!

Amit kínálunk:

  • Minden EXTRA a Tied!
  • Ingyenes fotózás!
  • Szállás
  • Sok törzsvendég
  • MAGAS KERESET
  • 100% diszkréció és rugalmas munkaidő
  • Maximális hirdetések minden felületen
  • Teljes ill. részmunkaidős állás, rövid vagy hosszútávra egyaránt
  • Szuper munkakörnyezet
  • Ingyenes WIFI
  • Kifizetés naponta
  • Segítség és odafigyelés a kezdőknek, valami próbanap

SZÁZALÉKOS RENDSZER (60% - 40%) // MINDEN EXTRA A TIED! // NINCSENEK REJTETT KÖLTSÉGEK

Elvárások:

  • 18-50 éves kor
  • Csinos külső és kedves személyiség
  • Motivált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés (férfi kísérőket / managereket nem fogadunk!)
  • Háziállat megbeszélés szerint hozható!

Kérlek jelentkezésed képekkel és elérhetőséggel küld el, hogy felvehessük veled a kapcsolatot! Minden kérdésedre szívesen válaszolunk!

Angol és német nyelven beszélünk, így kérlek már a jelentkezésed is angolul vagy németül küld el nekünk! Köszönjük!

Elérhetőség egyenesen a svájci tulajhoz:

E-Mail: [email protected]

WEB: www.studio-bluerose.ch

Tel // Viber // Whatsapp // iMessage: +41 77 483 09 61